Logo
SysInfo2.A)Sonuçları Kasım ayında Harvard Business Review Türkiye Dergisi'nde yayımlanacak olan Türkiye'nin en kapsamlı "Konfor Alanı" araştırmasına hoş geldiniz! 

Azor olarak; dünyayı konfor alanlarının dışına çıkma cesareti gösterebilen firmaların değiştirebileceğine inanıyoruz. Zira; yeniliklerin, gelişimin ve başarının bu alanın dışında olduğunu çok iyi biliyoruz. 

Küresel ortamda daha rekabetçi bir Türkiye ve profesyonel çalışanların kendilerini daha rahat gerçekleştirebilecekleri bir iş dünyası yaratabilmek için de her sene Türkiye'nin Konfor Alanı Araştırma'mızı düzenliyoruz. 

Sadece 5 dakikanızı alacak anketimizi, bir kahve molanızda doldurmanız ve hatta, ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşmanız bizler için çok değerli. 

Değerli katılımınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. 

Not: 
• Anket kapsamında kimlik bilgileriniz alınmayacak olup, elde edilen veriler anonim olarak raporlanacaktır. 
• Araştırma sonuçlarımız geçen sene olduğu gibi Kasım ayında Harvard Business Review Türkiye dergisinde yayımlanacaktır. Sonuçları takip edebilmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. 

İlginizi çekmesi durumunda anketimizin sonunda sizlerle paylaşacağımız linkten 2018 yılı araştırmamızın raporuna ulaşabilirsiniz. 

Azor Hakkında

 
 1Browser Name   
 2Full Version   
 3Major Version   
 4appName   
 5userAgent   
 6Platform   
 7Screen Resolution   
 8Screen Colour Depth   
 9Mobile   
   
Logo